| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - důchody, sociální příspěvky

25.8.2015 17:27:00 K + M + J

Nárok na podporu v nezaměstnanosti

Prosím o radu. Po druhé RD jsem byla rok v evidenci ÚP, poté jsem se přes známou dozvěděla, že je možnost zažádat si právě přes pracák o práci ve zdejší školce - hledali výpomoc. Z pracáku jsem dostala žádanku, do školky mě vzali. Pracuju tam od 10.11.2014, ale koncem října letos končím, školka si nemůže dovolit zaměstnat další uklízečku a pracák už mi smlouvu jednou prodloužil a dál už to nejde... Můj dotaz je, zda bych případně měla nárok na podporu v nezaměstnanosti, když bych se jako nezaměstnaná šla znovu evidovat v listopadu? Práci sice hledám, ale zatím bohužel marně...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Nárok na podporu v nezaměstnanosti K + M + J 25.8.2015 17:27
*Re: Nárok na podporu v nezaměstnanosti... Molly. 25.8.2015 20:14
**Re: Nárok na podporu v nezaměstnanos... Manka+Cipísek 26.8.2015 7:13
**Re: Nárok na podporu v nezaměstnanos... Manka+Cipísek 26.8.2015 7:15
***Re: Nárok na podporu v nezaměstnan... margotka78 alias shit-roller 26.8.2015 8:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.