| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění na Rodině

30.6.2015 10:32:41 magrata1

Zajímavý fenomén na Rodině

Dnes ráno, než jsem založila téma o rychlovarné konvici, jsem si říkala, že založím toto téma a pak jsem šla raději pracovat. Nicméně fenomén se opět projevil, tak už mi to nedá.
Všimli jste si toho, že jakmile někdo založí téma v nějaké diskuzi, dosti často, skoro pravidelně, zanedlouho někdo jiný založí téma ve stejné diskuzi? A často to je nějaké téma, které se tu neřeší třeba měsíc. Mně se dokonce stalo, že jsem vložila téma minutu po někom jiném, takže inspirace jeho tématem to nebyla, když se to téma zobrazilo, já už jsem své měla rozepsané.
Nehodlám nic řešit, jen mě to už kolikrát zaujalo. A zajímá mě, jestli si toho všiml ještě někdo další.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zajímavý fenomén na Rodině magrata1 30.6.2015 10:32
*Re: Zajímavý fenomén na Rodině Kloka + 3 30.6.2015 11:21
*Re: Zajímavý fenomén na Rodině Puma 30.6.2015 17:23
**Re: Zajímavý fenomén na Rodině magrata1 30.6.2015 21:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.