| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dotazníky a průzkumy

16.6.2015 10:41:21 Brunhilda

Dotazník: Psychické chutě v těhotenství

Netuším, zda existuje nějaký termín, kterým by se označily změny preferencí v těhotenství (nemyslím tím žravost a chutě na kyselé okurky ;-) ). Nazvala jsem téma tedy "psychické chutě", uvozovky chybí, protože by mi je stejně v názvu tématu smazali.

Pozorovala jste některá v průběhu těhotenství nějaké změny preferencí, např. sledování fotbalu, ačkoli normálně ho rády nemáte, četbu krimi, ačkoli máte rády životopisy, začaly jste hrát kulečník, i když normálně je to nuda?
Jde mi hlavně o tu CHUŤ danou aktivitu dělat, ne že začnu háčkovat svetříky a čepičky, protože čekám mimino nebo místo posilovny začnu chodit na šachy, protože posilování mi přijde nebezpečné. Jde mi o věci nesouvisející s čekáním miminka, jako je třeba náhlá záliba obhlížet kočárky a hračky, což je naprosto běžné.
Zajímají mě změny nesouvisející (alespoň zdánlivě) s čekáním miminka. Například: Paní Alena nemá ráda zvířata, ale když byla těhotná, ráda chodila do Zoo a sama byla překvapená, jak je jí tam dobře. Po porodu její záliba zase zmizela.

Tohle téma mě moc zajímá, proto prosím o vyplnění krátkého dotazníku, není to vědecký průzkum, jen pro mou potřebu a anonymní.
Statisticky se mi hodí odpovědi i od těch, které žádné změny preferencí nepozorovaly. Díky moc!:
http://www.survio.com/survey/d/T1Q5I3O5L5G0B1G4P


A ještě prosím, pokud víte o nějakých článcích na toto téma, publikacích, atd., budu ráda za jakékoli nasměrování (může být v Aj, Nj, Fj, případně snad i Rj).
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dotazník: Psychické chutě v těhotenství Brunhilda 16.6.2015 10:41
*Re: Psychické chutě v těhotenství Kukurice29+3. 16.6.2015 10:53
**Re: Psychické chutě v těhotenství Brunhilda 16.6.2015 11:12
*Re: Psychické chutě v těhotenství Wicca + wička 16.6.2015 12:6
**Re: Psychické chutě v těhotenství ...neviditelná... 16.6.2015 12:41
*Re: Psychické chutě v těhotenství Papillon 16.6.2015 12:39
**Re: Psychické chutě v těhotenství Brunhilda 17.6.2015 6:56
*Re: Psychické chutě v těhotenství Brunhilda 17.6.2015 7:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.