| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

2.6.2015 18:29:59 janinajurka

Šikovná kosmetička Újezd nad Lesy, Úvaly a blízké okolí

Dobrý den,
sháním tip na šikovnou kosmetičku. Dříve jsem chodila na Moravě, ale bohužel se stěhovala a ukončila činnost. Teď různě zkouším, ale nějak nemám štěstí. Moje původní kosmetička mi dokázala moji suchou pleť "napumpovat" na 2-3 měsíce dopředu. Tady jsem vždycky narazila na takové, které měly pocit, že mi musí pleť důkladně čistit (protože to je správný postup), ale za týden už zase cítím, jak se mi kůže stahuje a zase je suchá. Používala jsem kosmetiku BioLine, dělá mi dobře. Naopak na posledních "zkušebních" kosmetikách měly Alcinu, to jsem měla první den kůži jak potřenou olejem a za týden úplně suchou.
Neznáte někoho šikovného, kdo by alespoň poslouchal a nechytračil, že má poslední kosmetička dělala vše špatně? Nejsem nevděčná, jen bych ráda narazila na někoho, komu se na dlouhá léta mohu svěřit do péče a důvěřovat.
Děkuji za tipy Jarka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Šikovná kosmetička Újezd nad Lesy, Úvaly... janinajurka 2.6.2015 18:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.