| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

28.5.2015 22:52:04 Rychenza

Antikoncepce - na co všechno se ptát?

Jsem objednana ke svemu doktorovi kvuli tomu, ze me v posledni dobe hodne zlobi menstruace.
Mela jsem ji behem posledniho pulroku hodne silnou a dlouhou a doktor mi dal antikoncepci, nejaky obycejny druh, ze by se to mohlo zlepsit. (Do te doby jsem zadnou nebrala). Delka menstruace se zlepsila neuveritelne, ze skoro 3 tydnu na 6 dni, ale sila je porad hrozna. A nikdy predtim jsem nemela hleny v krvi (nevim jak se tomu odborne rika), ale ted jich je az moc, vlastne mam pocit, ze je to cele jen o nich.
A ja jsem takova trouba u doktoru, nikdy nevim na co se mam zeptat, co chtit. Otazka "A mate jeste nejaky dotaz?/ Chcete se jeste na neco zeptat?" me vzdycky zastihne nepripravenou a ja reknu, ze ne a odkyvam doktorovi uplne vsechno. Jsem bohuzel ten typ pacienta, co by klidne vypil spatnou latku, jen protoze mu ji sestra nebo doktor podala. ~:(
Minule mi treba rekl, abych uvazovala nad Nuva ringem, ale doma jsem se docetla, ze je vhodny jen pro zeny do 35let. A ja bych si ho klidne nechala predepsat. Je mi 44.
Tady se vi vsechno - co po doktorovi chtit a co rovnou odmitnout?
Mela jste nektera podobne priznaky? (zadne bolesti ani spineni mimo cyklus nemam)
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Antikoncepce - na co všechno se ptát? Rychenza 28.5.2015 22:52
*Re: antikoncepce, na co vsechno se pta... Inka ..|-.|-.-|.- 28.5.2015 22:55
**Re: antikoncepce, na co vsechno se p... Rychenza 28.5.2015 23:4
***Re: antikoncepce, na co vsechno se... Maťa. 28.5.2015 23:28
*Re: antikoncepce, na co vsechno se pta... Tante Bante 29.5.2015 1:14
**Re: antikoncepce, na co vsechno se p... Rychenza 29.5.2015 2:8
***Re: antikoncepce, na co vsechno se... Girili 29.5.2015 9:4
**Re: antikoncepce, na co vsechno se p... veverkaa 29.5.2015 5:52
*Re: antikoncepce, na co vsechno se pta... Žžena 29.5.2015 9:19
**Re: antikoncepce, na co vsechno se p... withep 29.5.2015 10:47
**Re: antikoncepce, na co vsechno se p... Rychenza 30.5.2015 7:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.