| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

5.5.2015 14:23:01 karma

Špatné nakládání s poloveřejným prostorem historického města

Žiju v krásném městě, kde genius loci pomalu a jistě bere za své. Cca 20m od hranice "histor.centra" stála stará továrna. s komíny. Pozemek je myslím soukromý. Už dříve byly hlasy, že objekt strhnou, občané vyjadřovali nesouhlas. Viděla jsem několik výtvarných návrhů, ze kterých bylo patrné, že objekt se strhne, ale komíny zůstanou v budoucí zástavbě. Ok, myslím, že je dobré zahuštovat město, namísto aby se rozlejzalo do orné půdy...jak se u nás děje hodně.
Ted jdu okolo a kominy jsou fuč. Město nemá žádného hlavního architekta, který by korigoval aobčas dost "prasácké" )s prominutím) realizace investorů. Vzniklo občanské sdružení, které si dalo za cíl trošku tuto fci plnit, zajímá se, řeší...volala jsem lidem, které znám, že se angažují, zda o demolici věděli...nevěděli, prý "se počíralo", že komíny opravdu zůstanou. Pokud byste byli jako občan znechuceni tím, jak město nakládá s prostorem, komu byste psali (jasně, že jde o výkřik do tmy a nikdo se tím nebude za mák zabývat, tj mi jasné, ale cítím se fakt ... A bezmocně.


Včera jsem šla do hypobanky, sídlí v paláci. Jo, z kapitálu krásně opravili to, co komunisti zničili (pamatuju lino na mramorových schodech), ale dnes ten, kdo má prachy, napáchá horší škody, než umakart v historické budově. Umakart šel oloupat, mrakodrapy nám zničí celý panorama.:-©:-©
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Špatné nakládání s poloveřejným prostore... karma 5.5.2015 14:23
*Re: Kam byste psali, pokud byste byli/... Martina, 3 synové 5.5.2015 14:25
**Re: Kam byste psali, pokud byste byl... karma 5.5.2015 14:29
***Re: Kam byste psali, pokud byste b... Martina, 3 synové 5.5.2015 14:33
**Re: Kam byste psali, pokud byste byl... wer 5.5.2015 20:12
***Re: Kam byste psali, pokud byste b... Martina, 3 synové 5.5.2015 20:22
*Re: Kam byste psali, pokud byste byli/... Ropucha + 2 5.5.2015 15:35
*Re: Kam byste psali, pokud byste byli/... Monika 5.5.2015 16:35
*Re: Kam byste psali, pokud byste byli/... DaVinci 5.5.2015 16:49
**Re: Kam byste psali, pokud byste byl... Simča, dcery *1988 a 1997 6.5.2015 8:9
*Re: Špatné nakládání s poloveřejným pr... Binturongg 6.5.2015 10:38
**Re: Špatné nakládání s poloveřejným ... Inaaa 6.5.2015 12:4
*Re: Špatné nakládání s poloveřejným pr... Inaaa 6.5.2015 12:6
*Re: Špatné nakládání s poloveřejným pr... holka anonymka 6.5.2015 12:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.