| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tábory

27.4.2015 19:51:07 Beruška+J02A07T10

mořský koník 2014 - kdo má doma smlouvu

holky,
moc prosím,
nemůžu dohledat smlouvu na mořského koníka 2014, potřebovala bych, jestli byste mi ji některá mohla okopírovat a poslat do mailu, konkrétně mě zajímá pasáž, kde se píše - jak dlouho a kdo přesně nesmí po pobytu na mořském koníku změnit pojišťovnu.

Volala jsem už na VZP 3x, ale jak se zmíním o tom, že to potřebuji vědět, kvůli změně ZP, tak mě přehazují jako horký brambor a nic kloudného se nedozvím.

Bohužel kvůli vleklým problémům se zádama.. a nekvalitním rehabkám u nás (které mají smlouvy i s VZP) potřebuji změnit pojišťovnu, abych mohla navštěvovat kvalitnější rehabilitace - které mi k něčemu budou, ty ale nemají a ani do budoucna nechystají smlouvu s VZP, protože mají tolik klientů od jiných ZP, že není možné.

Předem moc děkuji, email mám v hlavičce.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
mořský koník 2014 - kdo má doma smlouvu Beruška+J02A07T10 27.4.2015 19:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.