| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezilidské vztahy

26.4.2015 22:11:17 Farská

Co s puberťákem, který se porve za holku?

Holce je osmnáct, chodí do szkoły zawodowej, což je polská obdoba našeho učňáku, je těhotná, doma asi nemá na růžích ustláno, žádná mentální tělocvikářka to není, ale syn ji má rád, je z vesnice, v létě jim na hřišti dělala grilování. Syn ji potkal dneska prý náhodou, byli spolu na nákupu, povídali si. Potkali dva kluky z její školy, z jiného oboru, tak si ji dobírali, jestli děcku hledá tatínka a byli na ni hnusní, s kým si to udělala atd. Syn dal jednomu z nich ránu a klukovi začala téct krev z nosu a jeho máma, kterou znám - dělá mi nehty - mi napsala na Facebooku, že její kluk má asi otřes mozku, bolí ho hlava, už se pozvracel, byla z toho dost špatná. Tak jsem jí napsala, že je mi to líto a že se synem promluvím a že se přijde omluvit (nevěděla jsem, proč ho praštil a ani tomu moc nevěřila). Syn mi to pak vylíčil takto a řekl, že se rozhodně nikam omlouvat nepůjde. Na jednu stranu ho chápu, na druhou stranu mě docela děsí, že agresivně vyskočil na někoho tímhle způsobem pro nějaký blbý kecy. Jak byste na svoje děcko výchovně působili? Do omluvy se mi ho nutit nechce, ale já osobně bych se šla pomalu omluvit za něj. Je mu šestnáct.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Co s puberťákem, který se porve za holku... Farská 26.4.2015 22:11
*Re: Co s puberťákem, který se porve za... Pavla 26.4.2015 22:20
**Re: Co s puberťákem, který se porve ... Mili+2 26.4.2015 22:28
***Re: Co s puberťákem, který se porv... Monika 26.4.2015 22:37
****Re: Co s puberťákem, který se po... Odpoved 26.4.2015 22:55
***Re: Co s puberťákem, který se porv... Farská 27.4.2015 0:1
****Re: Co s puberťákem, který se po... Gavašetka 28.4.2015 18:35
*Re: Co s puberťákem, který se porve za... withep 27.4.2015 6:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.