| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Účetnictví a daně

14.3.2015 18:57:54 Gavašetka

Přehled OSVČ datovou schránkou

Ahoj všichni, jakou máte zkušenost s datovou schránkou? Já ji použila jen jednou minulý rok na podání přehledu OSVČ na správu soc. zabezpečení. Teď jsem posílala přehledy znovu a nejsem si jistá, jestli jsem je poslala ve správnéím formátu, protože mě se jeden z nich správně v počítači nezobrazuje. Nicmně doručenka mi dorazila a před odesláním, když jsem dala formulář k povinné kontrole dat, tak to bylo taky OK. Nevíte, jestli by tu zprávu systém přijal, kdyby tam technicky bylo něco špatně, např. kdyby nahraná příloha byla poškozená nebo nějak nefunkční?

Abych pravdu řekla, loni jsem s tím přehledem měla docela problém, mě se zobrazovalo vše jako OK - potvrzující doručenka mi dorazila, ale protože mi stále nepřicházelo vyúčtování, tak jsem na ČSSZ volala a uklázalo se, že k nim přehled nedorazil, úřednice mi pak říkala, že můj případ řeší ajťáci až na najvyšších místech, nemohli přijít na to, jak je možné, že se něco takového stalo:-)))

Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Přehled OSVČ datovou schránkou Gavašetka 14.3.2015 18:57
*Re: Přehled OSVČ datovou schránkou Maťa. 14.3.2015 23:8
**Re: Přehled OSVČ datovou schránkou Gavašetka 15.3.2015 17:7
***Re: Přehled OSVČ datovou schránkou Maťa. 15.3.2015 20:23
***Re: Přehled OSVČ datovou schránkou Maťa. 15.3.2015 20:25
*Re: Přehled OSVČ datovou schránkou Gavašetka 16.3.2015 17:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.