| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Praní a žehlení

5.3.2015 12:46:10 Lindík+2

Pračka Gorenje

Všechny moc zdravím a mám prosbu,potřebuji poradit s výběrem pračky...Prosím máte někdo zkušenosti s pračkou Gorenje??Právě se nám odporoučela pračka po 8 letech intenzivního praní (Elekrolux),byla by nutná výměna vany,což je nerentabilní oprava...a opravář mi doporučil pračky Gorenje..i přesně typ W6523/S,jelikož my potřebujeme kvůli místu s horním plněním,nebo užší.což tato je (kdysi jsme jaksi neuvažovali o sušičce..takže aby se vlezly obě vedle sebe..nad suškou totiž máme kotel..)celkově říkal,že by volil raděju tu s předním plněním,než s horním...docela mě překvapila ta značka Gorenje,nikdy jsem ji nepovažovala za až tak super..sušku máme Bosch..to říkal,že ty jsou sice kvalitní,ale náhradní díly jsou na mě strašně drahé,narozdíl od těch Gorenje..a že s těmi Gorenje má celkově dobré zkušenosti,že jsou za rozumné peníze a přitom kvalitní,vydrží,málo reklamací a když už tak jsou z rozumné prachy ty náhradní díly...Tak budu ráda,jestli mi někdo napíše zkušenosti .. Nebo klidně i typy jiných praček ale fakt těch s hl.44cm.že jsme fakt blbci nedali kotel kus vedle,takto jsme mohli mít sušku na pračce... Jinak já původně počítala i s vyšší cenou pračky,tato doporučená stojí 8500..počítala jsem až třeba s 15tis..... Dííík
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Pračka Gorenje Lindík+2 5.3.2015 12:46
*Re: Pračka Gorenje?? Kalamity YANKA 5.3.2015 12:57
**Re: Pračka Gorenje?? Fren 5.3.2015 15:6
***Re: Pračka Gorenje?? Kalamity YANKA 5.3.2015 15:10
****Re: Pračka Gorenje?? magrata1 5.3.2015 19:27
*Re: Pračka Gorenje?? ruže červena 5.3.2015 13:35
*Re: Pračka Gorenje?? Fren 5.3.2015 15:4
*Re: Pračka Gorenje?? tacka 5.3.2015 18:49
*Re: Pračka Gorenje?? Eka 5.3.2015 21:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.