| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Historie

28.2.2015 14:34:50 Lysinka+Niky 3/04,Aduš 10/07

Zase ten rodokmen

Zdravim vsechny,
takze jsem se opet po dvou letech pustila do rodokmenu. Muze za to rodina.cz a hlavne Monty ~:-D. Po tom, co jsem si cetla jmena v jejim rodokmenu a par se shodovalo s temi, co mam v rodokmenu ze strany sve babicky, matky moji maminky, ktera pochazi z Kramolina u Nepomuku (Bůžková), tak jsem proste musela a nekolik dni se od toho nemuzu odtrhnout. Vcera do tri do rana ~t~. Zatim jsem cca v roce 1840, da je pro me ta starocestina velky sousto. Nicmene uz vcera jsem si zacala porovnavat úpismo s tabulkama z netu a neco malinko jsem i rozlustila. A nevzdam se!
Ted ale potrebuju radu. Tenkrat, kdyz jsem se tim zabyvala, tak jsem hledala predky i ze strany meho dedecka, manzela vyse zminovane babicky, ktery pochazi z Plaňan u Kolína. A vim, ze to tehdy bylo pristupne na actapublice, ted to tam neni. Netusi nekdo, jestli to nekam presunuli a kam? Google mi neporadil.
Kramolin a okoli (Plzen) je ted krasne na to portafontiu, jak jsem se docetla tady. Rekla bych, ze to cele funguje lip nez na te actapublice.
Ale kde ted hledat ten Kolin? ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Zase ten rodokmen Lysinka+Niky 3/04,Aduš 10/07 28.2.2015 14:34
*Re: Zase ten rodokmen Uarda 28.2.2015 15:28
**Re: Zase ten rodokmen Lysinka+Niky 3/04,Aduš 10/07 28.2.2015 17:36
***Re: Zase ten rodokmen Kalamity YANKA 28.2.2015 18:30
****Re: Zase ten rodokmen Slečna Marplová 1.3.2015 14:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.