| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

14.1.2015 14:39:25 Vojtami56

Jak dlouho vydrží tzv.provizorní nasazovací zub?

Ahoj všem,
nedávno jsem zde zakládala téma o tom, ze mám vsazen do kořene horni trojky čep a na něm provizorní korunku za kterou jsem chtěla definitivní, neb byla opotrebovana.
Byla jsem u soukromyho zubaře a bohužel je tam zánět, takže jsem se objednala na sundání korunky a demontáž čepu ... pokud se novy čep neuchyti , což možná fakt ne, přijde na radu můstek, ale aby byl můstek ,musí byt pryč zuby moudrosti, pak po dvou měsících přijde ten adhezní můstek.

Na rozebrání te trojky jdu už brzy a na vytržení zubu moudrosti nejsem ještě ani objednána.
Pan doktor říkal, ze me bez zubu nenechá , pouze to bude stat zase nejaky finance, jenomže jsem se zapomela zeptat jak dlouho může tzv. vyndavaci 1 zub držet? Muze vydržet i pul roku než budu mit můstek?
Ma s tím nekdo zkušenost? Bude to chvíli trvat a nevím jak dlouho takovy náhradní zub může vydržet.
Díky moc za odpověď, pokud někdo ví ;)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Jak dlouho vydrží tzv.provizorní nasazov... Vojtami56 14.1.2015 14:39
*Re: jak dlouho vydrží tzv.provizorní n... P.T. Cruiser 14.1.2015 15:43
**Re: jak dlouho vydrží tzv.provizorní... Vojtami56 14.1.2015 17:36
***Re: jak dlouho vydrží tzv.provizor... P.T. Cruiser 14.1.2015 18:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.