| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Seznámení maminek

22.11.2014 9:58:42 Marie Nová,syn 14 let

Hledám kamarádky/kamarády z Brna s většími dětmi


Hledám kamarádky/kamarády z Brna nejlépe s většími dětmi (kolem 14 let)- není podmínkou,ke společnému trávení volných chvil (výstavy, koncerty,společné pobyty v přírodě,oslavy, posezení, výlety a dovolené). Vlivem životních událostí jsem přišla o podobnou partu přátel a vím, že se v takové partě užije mnoho legrace, zážitky jsou ještě hezčí než když je člověk prožívá sám a lépe se také snášejí různé životní peripetie. Z důvodu pracovní vytíženosti hledám toto cestou. Sama mám ráda přírodu - květiny, ráda neco vyrábím a tvořím, chodím do divadla, na jógu. Jsem věřící, takže uvítám i kamarádky/kamarády podobně zaměřené. Těším se, že se najdeme. Majkahttp://www.rodina.cz/g/s/0.gif
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hledám kamarádky/kamarády z Brna s větš... Marie Nová,syn 14 let 22.11.2014 9:58

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.