| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Menstruace po porodu

2.11.2014 21:55:55 Jája s čápátkem

Změna hormonů po ukončení kojení - vliv na MS

Kojila jsem docela dlouho, 2 a 3/4 roku, ikdyž poslední měsíce už jen dvakrát třikrát denně, MS byla vždycky v pohodě, i délka i intenzita, žádné nepříjemné průvodní jevy. Když jsem přestala kojit úplně, mám MS hrozně silnou - kalíšek měním první dva dny co hodinu a vrátily i se i průvodní příznaky (bolest a zvětšení prsů). Co to způsobuje? Resp. co během kojení toto utlumuje? Zajímá mne ten hromonální proces v těle, abych mohla googlit dál. Má to co do činění s plodností (myslím tím, že třeba neprobíhala opravdová ovulace během kojení a proto ani MS nebyla silná)? Jsem biologický analfabet, tak budu ráda za nějaké srozumitelné vysvětlení. Díky!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Změna hormonů po ukončení kojení - vliv ... Jája s čápátkem 2.11.2014 21:55
*Re: Jak se mění hormony po ukončení ko... Kreaty 2.11.2014 22:27
*Re: Jak se mění hormony po ukončení ko... Kreaty 2.11.2014 22:33
**Re: Jak se mění hormony po ukončení ... Jája s čápátkem 2.11.2014 23:59
*Re: Jak se mění hormony po ukončení ko... Paradox 3.11.2014 9:18
*Re: Jak se mění hormony po ukončení ko... paleček 3.11.2014 11:7
**Re: Jak se mění hormony po ukončení ... Jája s čápátkem 3.11.2014 21:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.