| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

6.10.2014 19:37:45 Vojtami56

Závislost na sladkém a umělé sladidlo

Ahoj všem, ráda bych se s něčím svěřila.
Jsem typ ženy krev a mliko, je mi 27 let. Dříve jsem byla tlustá a hodně závislá na tommít denně svojí dávku cukru v podobě sladkých koblihů, vánoček, závinů, čokolád apod.
Pak se mi moje postava zprotivila a chtěla zhubnout , zařídila jsem se podle rady mé tety a jedla stejně jako doposud ale místo sladkostí jsem vše dochucovala sladidlem. Sladila jsem vše jogurty, tvarohy ,nápoje.. zhubla jsem a zjistila jak je super jíst sladce a bez kalorií.Teď jsem ale zjistila, že bez sladidla nedám ani ránu-cca po roce kdy jsem to do všeho sypala. V pátek v pul sedme ráno jsem se kvůli sladidlu vracela domů cestou do práce, kde mám byt v sedm.
Uvědomila jsem si s tím, že sladidlo cpu do všeho, už i k suchému chlebu a jsem s tím spokojená.

Dnes jsem prožila první den bez sladidla a den byl nudný ,mám na půl hlad a nic mi nechutná, mám depresi.Nejradši bych si osladila život, ale čokoláda je kaloricka, budu jak valibul. Upozorňují nejsem anorekticka, jsem ted normální ,mám špeky, jen nejsem už ve větší nadváze.
Je to zavislost ?
Jak škodlivé je každý den spotřebovat velký množství umělého sladidla? Není to toxické? Mužu mít rakovinu?
Poslední dobou mě často bolí hlava mírně az středně třeba tři dny a pak zase nic. Děkuji za odpověď
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Závislost na sladkém a umělé sladidlo Vojtami56 6.10.2014 19:37
*Re: Závislost na sladkém a umělé sladi... Pam-pela 6.10.2014 20:2
**Re: Závislost na sladkém a umělé sla... Brunhilda 7.10.2014 8:15
*Re: Závislost na sladkém a umělé sladi... anexa 6.10.2014 21:0
**Re: Závislost na sladkém a umělé sla... Lady V. 6.10.2014 21:47
***Re: Závislost na sladkém a umělé s... Jarmilka. 6.10.2014 21:59
**Re: Závislost na sladkém a umělé sla... Jarmilka. 6.10.2014 22:2
*Re: Závislost na sladkém a umělé sladi... fisperanda 6.10.2014 22:0
**Re: Závislost na sladkém a umělé sla... Jarmilka. 6.10.2014 22:3
*Re: Závislost na sladkém a umělé sladi... Felisín 7.10.2014 8:13
*Re: Závislost na sladkém a umělé sladi... 3.3Dáša, syn 199816 7.10.2014 19:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.