| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

30.9.2014 15:20:27 Pafča

Podezření na podráždění slinivky u dítěte

dceru bolí v podstatě tři týdny nonstop bříško..měli jsme problémy s adaptací na novou školku,ráno brečela a bolelo ji břicho z nervů - žaludek. pak začala chodit ze školky a bolelo ji také a celé odpoledne. Najednou měla vedle pupíku bouli,byla jsem s ní 2x na chirurgii, bylo mi řečeno, že jí prostě neodchází plyny..břicho bolelo ale dále. dětská mi tenkrát řekla, že je to asi nějaká viróza,dceru bolely i ruce a nohy a měla bílý jazyk..ale s tím, že kdyby to nepřestalo, ať přijdeme na krev a tak se stalo..

vyšly hodnoty, které ukazují na podráždění slinivky a bolest vedle pupku vlevo prý opravdu tomu odpovídá..máme tedy držet dietu..no, tu jsme defakto drželi i před tím..nic doma tučného stejně nevařím ani nic kořeněného ne. dcera naopak ráda hlavně zeleninu, rýži, těstoviny atp.. maso téměř není žádné,občas šunku, párek. co vím, bývá to přeci hlavně z jídla..ani se nepřejídá,naopak sní velmi malé porce.
ve školce zase musí mít přeci nějaké normy - ale chodí tedy teď do školky přímo v základce a možná je tam jiné složení té stravy,protože chodí na obědy se školáky,nevím..nikdy s tím problémy neměla až nyní..člověka napadá všelico..

jinak ve čt nás čeká zase krev a neseme moč a pak se uvidí,zda nás pošlou na dětskou kliniku Ke Karlovu. ale jakmile se trochu něčeho nají,je to hned horší :o(. navíc levá stranu má viditelně vždy trochu vyklenutou,problémy má i se stolicí,že se jí prostě nechce,bolí ji mezi lopatkami-bolest prý vystřeluje z břicha tam..

chci se zeptat, je tu někdo,kdo má s tímto nějaké zkušenosti u dítěte a opravdu dieta pomohla? popř. jak dlouho to trvalo? co jste popř. vařili :o), už mě opouští inspirace..
děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Podezření na podráždění slinivky u dítět... Pafča 30.9.2014 15:20
*Re: podráždění slinivky u dítěte - pod... Ryšulka, K+A 30.9.2014 18:43
*Re: podráždění slinivky u dítěte - pod... vertigo 30.9.2014 19:19
**Re: podráždění slinivky u dítěte - p... Pafča 30.9.2014 20:22
***Re: podráždění slinivky u dítěte -... Ryšulka, K+A 30.9.2014 20:41
*Re: podráždění slinivky u dítěte - pod... Natali 30.9.2014 20:46
**Re: podráždění slinivky u dítěte - p... januska.1 30.9.2014 21:23
***Re: podráždění slinivky u dítěte -... januska.1 30.9.2014 21:25
*Re: podráždění slinivky u dítěte - pod... anka 30.9.2014 21:58
**Re: podráždění slinivky u dítěte - p... Pafča 1.10.2014 11:21
***Re: podráždění slinivky u dítěte -... Líza 1.10.2014 12:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.