| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

13.9.2014 18:05:46 Pafča

bolesti břicha + glycerin. čípek na zácpu nepomáhá

máme asi nějakou podivnou virózu od úterka - dceru pořád bolelo břicho kolem pupku-nejdříve jsem to přisuzovala stresu ze školky (řve mi každé ráno a to je jí 6-špatně snáší změny :o().
jenže bolest neustávala celý den a vedle pupku měla viditelnou bouli na jedné straně,proto jsem jela večer na chirurgii - prý nejspíš plynatost--.druhý den kontrola - prý dobré...přitom to samé..
další den jsem šla k dětské-měla i bílý jazyk, takové ty tečky na něm -afty, bolely ji nohy, ruce..teď se přidala rýma - dr. říkala, že je tak vidět tlusté střevo u dětí, když ho mají naplněné tuhou stolicí nebo plyny..espumizan jsem dávala-ten nepomáhá vůbec.
kakala v pondělí naposledy,včera jsem dala glycer. čípek na zácpu - dle lékárnice prý působí ihned a během 15min. stolice změkne a jde ven..no,pomohl nám na to,že v noci boule zmizela,ale stolice žádná :o(.
tak nevím, proč nám nepomohl...stalo se vám to někdy také? mléčné výrobky nesmí kvůli břichu, tak nevím co dalšího...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
bolesti břicha + glycerin. čípek na zácp... Pafča 13.9.2014 18:5
*Re: bolesti břicha + glycerin. čípek n... Katka. 13.9.2014 18:23
*Re: bolesti břicha + glycerin. čípek n... klikli 13.9.2014 18:41
**Re: bolesti břicha + glycerin. čípek... Katka. 13.9.2014 18:55
***Re: bolesti břicha + glycerin. číp... Pafča 13.9.2014 19:13
*Re: bolesti břicha + glycerin. čípek n... Dari79 14.9.2014 4:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.