| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

31.7.2014 22:43:49 Limai

Útok hackera-může to být pomsta na moji osobu?

Dnes se mi samo otevřelo na FB chatové okno jednoho z přátel s mojí FB fotkou a názvem "private video".Protože jsem pojala podezření,že to nebude jen tak,jelikož jsem žádné video netočila,neotvírala jsem,ale tomu kdo to poslal jsem poslala zprávu,co že to je.Pak se mi spustila lavina oken,která vytvářela kopie a toto video rozesílala všem přátelům.Současně mi chodily kopie videí přátel i od nich a spousta z nich psala,že mají vir.No a abych to zkrátila,zřejmě i přes to,že jsem neotevřela video jsem byla napadena virem,který mi zničil FB profil,zřejmě nenávratně(a ještě mi naskakuje že je zablokovaný).Založila jsem si tedy profil nový,který chvilku fungoval,ale opět nejde.A v té souvislosti mě napadlo,jestli to nebyl někdo konkrétní,kdo přesně o tohle usiloval a útok viru neměl být cílený vysloveně na zničení mého profilu.Protože ostatní členové,kteří chodí na své FB profily ze stejného počítače,mají profil zachovaný.Mohla by to být pomsta?Před pár dny jsem totiž vyhodila asistentku,totálně neschopného trotla,která nebyla schopná udělat jednu jedinou jednoduchou věc správně.Co se kolem toho dělo popisovat nebudu,ale měla na mě dost vztek,takže po tom dnešním útoku a ničení pouze mého profilu mě napadlo,že se mohla domluvit třeba s kamarádem hackerem,aby mi FB profil zničil.Je to možné?Dá se takto virus zacílit jen na jeden konkrétní profil?Počítač mám asi deset let a nikdy se mi nestalo,že by mi ho napadl virus.Vrtá mi hlavou,že se tak stalo zrovna jen pár dní po tom,co jsem tu holku poslala do háje.Přijde mi to jako hodně divná náhoda.Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Útok hackera-může to být pomsta na moji ... Limai 31.7.2014 22:43
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... boží žena 31.7.2014 22:48
**Re: Útok hackera-může to být pomsta ... Limai 31.7.2014 22:56
***Re: Útok hackera-může to být pomst... boží žena 31.7.2014 23:2
***Re: Útok hackera-může to být pomst... Citronove koliesko 31.7.2014 23:3
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... fisperanda 31.7.2014 22:54
**Re: Útok hackera-může to být pomsta ... Limai 31.7.2014 23:1
***Re: Útok hackera-může to být pomst... fisperanda 31.7.2014 23:7
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... ...neviditelná... 31.7.2014 23:22
**Re: Útok hackera-může to být pomsta ... Ornelka 1.8.2014 0:35
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... Alraune 1.8.2014 1:24
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... Lída+2 1.8.2014 7:44
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... 2.10xb-116 1.8.2014 9:4
**Re: Utok hackera-muze to byt pomsta ... Peter 1.8.2014 13:21
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... stará Marie 1.8.2014 9:42
*Re: Útok hackera-může to být pomsta na... ...neviditelná... 1.8.2014 10:42
**Re: Útok hackera-může to být pomsta ... ....aachje.... 1.8.2014 12:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.