| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Přivydělání na mateřské

28.7.2014 15:33:32 Fridolína

Návrat do zaměstnání po 2 DR oddělenách neplaceným volnem

Za pár týdnů bych se měla vrátit do zaměstnání, kam z organizačních důvodů naší rodiny nemůžu. Navíc jsem při druhém dítěti začala podnikat a celkem se mi daří, takže finance mě tam taky neženou (měla jsem max. 9tis čistého). Dále jsem zjistila, že bylo mé místo zrušeno a dělala bych nejen v kanceláři, ale i ve výrobě, což není součástí mé pracovní smlouvy. Šéfka mi řekla, že mám nastoupit v termínu, budu pracovat na obou místech a jestli se mi to nelíbí, mám podat výpověď.
Jak mám postupovat? Mám vůbec po neplaceném volnu před 2. rodičovskou dovolenou nárok na stejné pracovní zařazení, se kterým jsem nastupovala?
Z důvodu mého podnikání (menší odvody) by bylo asi nejlepší další neplacené volno na 1 rok, ale s tím nesouhlasí. Výpověď mi taky nedá. Takže mám přistoupit na rozvázání prac. poměru dohodou?
Jak byste tuto situaci řešily?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Návrat do zaměstnání po 2 DR oddělenách ... Fridolína 28.7.2014 15:33
*Re: Návrat do zaměstnání po 2 DR odděl... anexa 29.7.2014 7:20
**Re: Návrat do zaměstnání po 2 DR odd... reddevil 29.7.2014 8:23
***Re: Návrat do zaměstnání po 2 DR o... Fridolína 29.7.2014 14:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.