| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : První příznaky těhotenství

20.7.2014 10:05:30 Racochejl88

3 měsíce po revizi a selhala ochrana

Krásný den všem.. já jsem po zamlklém těhu, v dubnu revize 8o a s přítelem jsme si chtěli 29.7 společně užít do konce a vzali jsme si kondom.. 2× ho kontroloval.. a když bylo po všem.. zjistil, že praskl.. 8o Běžela jsem hned do sprchy..ale.. bylo to 10.den od posl.MS.. ještě to nemám ůplně srovnané, ale dělala jsem si dva testy, ten poslední 14. a byl negativní… Ale už 4 den mám zpozdění.. V pondělí si budu dělat další, Bylo to bzro 4 dny před MS si dělat test?? je možné že se to ukáže až ted?? První těhotenství jsem věděla po týdnu od ovulace, že jsem těhotná..Prsa jsem měla bolavá, nesutečně moc, což nemívám… a test byl pozitivní v den očekávaná MS… Děkuju za odpovědi…Mám jen strach, že je to po revizi brzo. nechci přijít o další..
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
3 měsíce po revizi a selhala ochrana Racochejl88 20.7.2014 10:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.