| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Oblečení a obuv

6.7.2014 12:27:42 Bouřka

Kde sehnat tmavé lehké kalhoty?

Potřebuju akutně něco na pohřeb, i když samotného obřadu se nejspíš účastnit nebudu, nevím co bych si tam počala s dvouleťákem. Prostě jen pojedu pozůstalým vyjádřit účast, jsou to příbuzní manžela. Doma nemám absolutně nic a možnost nákupu je velmi omezená. Můžu na otočku dojet do ČB, zatímco by pohlídal manžel, ale není čas na obíhání obchodů. Finančně jsme na tom poněkud hůře, takže když už něco budu kupovat, tak bych to i ráda využila běžněji, přičemž nějaký společenštější život mi ještě řadu let nehrozí. Takže mě napadají lněné kalhoty v černé nebo tmavě modré barvě nebo něco podobného charakteru. A nějaký ten přiměřený top. Světlé kalhoty jsem kupovala v Tescu, ale letos jsem v něm nebyla, takže netuším, co mají. Nemá někdo přehled? Nebo nějaký jiný řetezec. Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? Bouřka 6.7.2014 12:27
*Re: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? Cimbur 6.7.2014 12:46
*Re: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? DaVinci 6.7.2014 12:59
*Re: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? rišulka 6.7.2014 21:25
*Re: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? Arka 7.7.2014 9:24
*Re: Kde sehnat tmavé lehké kalhoty? svynka+2 7.7.2014 14:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.