| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

21.6.2014 11:05:01 HelenaPa

Závratě po dithiadenu

Včera odpoledne mě bodnul čmelák. Nejdřív byla flíček jen malý. Ale do rána mám dvoubarevný horký flek cca 15cm. Mazala jsem Fenistylem, vypila šmivé kalcium, ale bez účinku. Na pohotovosti mi po telefonu poradili Dithiaden. A po něm se mi začala točit hlava, mám problémy se zaostřením. Navíc pocit, že se mi hůř dýchá, jkao by mi na hrudníku ležel šutr. Ale to už může být i z toho, jak se teď víc pozoruju. Ty závratě a zaostřování vím jistě. Může to být reakce na Dithiaden? Nebo se může projevit reakce na bodnutí až po tolika hodinách?
Nechci zbytečně prudit na pohotovosti, kdyby to byl jen následek dithiadenu, který časem vyprchá. Mimochodem, za jak douho asi vyprchá?
Díky za rady~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Závratě po dithiadenu HelenaPa 21.6.2014 11:5
*Re: Závratě po dithiadenu? cinnamon 21.6.2014 11:15
**Re: Závratě po dithiadenu? HelenaPa 21.6.2014 11:18
***Re: Závratě po dithiadenu? cinnamon 21.6.2014 11:30
****Re: Závratě po dithiadenu? HelenaPa 21.6.2014 11:33
*****Re: Závratě po dithiadenu? Kreaty 21.6.2014 11:41
******Re: Závratě po dithiadenu? Bberi 21.6.2014 13:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.