| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

5.6.2014 9:35:32 Moucha tse-tse

Může zamětnavatel nařídit přesčasy?

Pracuji na půl uvazku, v místě kde je hmotná odpovědnost za zboží( vše je ve vitrínách, takže celkem ok) Jsme tam dvě, jedna na celý úvazek a já na půl. Když má kolegyne dovolenou, tak já pracuji i za ní, tj nějakých 11 hodin. Celkem se to dá, provoz tam není nějak hektický, takže mě to nevadí, takže když chce kolegyne dovolenou a manažer přijde za mnou jestli tam budu za kolegyni, řeknu že jo, ale kelogyne odmítá delat za mě. Tj když budu chtít já dovolenou, tak dobrovoloně to asi neuděla. Co myslíte, může jí to zamestnavatel nařídít? Jedna se o tyden v červenci a 9 dni v srpnu. Říkala jsem si, že nemá cenu se s kolegyní dohadovat, proste nahlasim manažerovi dovolenou a on at si ji zpracuje. Jeste by byla možnost strídaciho pracovníka, ale ten bude asi už obsazen, kolegyně tu střídačku vyžaduje. ale kvuli te hmotce jí tam vedení dát nechce. Je možný že nakonec kolegyně dostane rozum, přece nemuze byt moje dovolená zavisla na jeji libovuli. Já jsem za ní za dovolenou dělat neodmítla, doufám totiž že až se to bude řešit, dostane nálepku potížisty ona a defacto se jí to vymstí. Ještě me napadlo jí dneska říct, hele mě je to jedno že nechceš, prostě do dostaneš přikazem. Co radíte?
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Může zamětnavatel nařídit přesčasy? Moucha tse-tse 5.6.2014 9:35
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... vlad. 5.6.2014 9:45
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... SendyWendy 5.6.2014 9:55
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... Torze 5.6.2014 10:10
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... Lexi. 5.6.2014 10:12
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... Puma 5.6.2014 10:12
**Re: Může zamětnavatel nařídit přesča... Škopková 5.6.2014 13:29
***Re: Může zamětnavatel nařídit přes... Puma 5.6.2014 18:22
***Re: Může zamětnavatel nařídit přes... Puma 5.6.2014 19:16
**Re: Může zamětnavatel nařídit přesča... Zajdulka 5.6.2014 21:58
***Re: Může zamětnavatel nařídit přes... Zajdulka 5.6.2014 22:0
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... Monika 5.6.2014 11:10
*Re: Může zamětnavatel nařídit přesčasy... Marika Letní 5.6.2014 14:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.