| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní kožní problémy

2.6.2014 16:50:17 Pafča

Odstranění pihy a lehké krvácení po zákroku

na pihách jsem už byla třikrát,nikdy se mi však nestalo, že by mi vyteklo trošku krve přes náplast..
teď,když jsem ráno přišla domů, měla jsem trošku zaschlý čůrek krve na těle pod náplastí. pak dobrý
teď navečer to trochu přišlo k sobě a jakoby mě tam tahalo-nejspíš stehy. a koukám, že na tričku mám dva červené fleky od krve :o(. neteče to dál,ale je mi to divný,protože jsem tohle nikdy nezažila..přece by to snad téct nemělo,ne?
byla to malá piha, myslela jsem, že to bude rychlovka a pan dr. to dělal stejnou dobu,jako předchozí dr. dvě pihy před rokem.

nedalo mi to a volala jsem tam, udělalo se mi z toho úplně šoufl, jsem teď nějaká háklivá a krev~a~. zítra tam jdu na převaz - což je mi bylo taky podezřelý,nikdy jsem tam druhý den po zákroku nešla~;)
sestra řekla, že to řekne panu doktorovi a kdyžtak mi zavolá.

ale zkrátka mi to vrtá hlavou tak by mě zajímalo,jestli to někdo také tak měl..nerada bych ještě nějakou polízanici..
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Odstranění pihy a lehké krvácení po zákr... Pafča 2.6.2014 16:50
*Re: odstranění pihy a lehké krvácení p... Luc. 2.6.2014 21:0
*Re: odstranění pihy a lehké krvácení p... jentak 3.6.2014 10:36
*Re: odstranění pihy a lehké krvácení p... ...neviditelná... 3.6.2014 15:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.