| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Deprese a úzkosti

28.5.2014 0:25:53 Yusuwinka

Návrat k Zoloftu půl roku po vysazení

Ahoj!
V létě 2012 jsem začala brát Zoloft 100 mg a první dny byly strašný, stavy se mi zhoršily, moc dobře si to pamatuju, brrr..psala jsem tenkrát i sem. No během měsíce se to začalo o hodně zlepšovat a do konce letních prázdnin jsem si na úzkosti a deprese ani nevzpomněla. Zoloft jsem brala ještě rok a teď na podzim roku 2013 jsem ho pomalu vysadila. Bohužel bez porady z lékařem. Vše bylo ok a teď cca v březnu jsem začala pociťovat, že něco není ok. Obden téměř bezdůvodně brečím, mění se mi nálady každou hodinu, jsem protivná na přítele, unavená...Tak jsem navštívila svou doktorku a ta mi řekla, že jsem Zoloft vysadila moc brzo a že bude potřeba brát ho znovu, tentokrát mi ale dala ten 50 mg.
No dneska jsem si vzala první půlku (25 mg) a myslela jsem, že vše bude ok, když už jsem ho dříve brala, že tělo už je na něj prostě zvyklé. Jenže dostavila se taková roztěkanost, třes rukou, točení hlavy a zvracela jsem. Je možné, že třeba po druhé nebude Zoloft účinkovat tak jako minule nebo že se dostaví jiné nežádoucí účinky? Tentokrát mám z něj nějaký strach :( A ještě jeden dotaz, doktorka napsala do receptu, abych brala Zoloft 1-0-0, ale já si omylem vzala až odpoledne...to by snad neměl být problém, když ho budu brát i nadále odpoledne, pokud to bude pravidelně, ne? Díky moc :)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Návrat k Zoloftu půl roku po vysazení Yusuwinka 28.5.2014 0:25
*Re: Návrat k Zoloftu půl roku po vysaz... Líza 28.5.2014 5:57
**Re: Návrat k Zoloftu půl roku po vys... Yusuwinka 28.5.2014 9:56
***Re: Návrat k Zoloftu půl roku po v... Líza 28.5.2014 10:51
****Re: Návrat k Zoloftu půl roku po... Yusuwinka 28.5.2014 21:49
*****Re: Návrat k Zoloftu půl roku ... Líza 29.5.2014 12:9
******Re: Návrat k Zoloftu půl rok... Yusuwinka 29.5.2014 21:23
*******Re: Návrat k Zoloftu půl r... Líza 30.5.2014 10:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.