| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

4.5.2014 15:54:08 Pafča

Zvýšené jaterní testy u dítěte

syn byl asi před měsícem doma, protože ho bolelo okolo pupíku, horečku ani zvýš. teplotu neměl. jen ho bolelo pár dní okolo pupíku, první den i v podbřišku. dr. dala dietu a řekla, že je to nějaká viróza..
tento měsíc to samé :o(...do toho se strašně potí už měsíc při sebemenší námaze. dr. jsem to tedy řekla na 9leté prohlídce, poslala nás na krev - zaškrtla tam kde co (štít. žlázu, boreliózu, atd..)
štítná žláza je ok, akorát vyšly vyšší protilátky na streptokoky a jaterní testy jsou zvýšené..
máme držet dietu a přijít za měsíc znovu... toť vše. takže zase nic nevím - jestli to nadměrné pocení souvisí třeba s tím~d~ a hlavně jestli třeba to břicho s tím také může souviset..nic mi k tomu neřekla, jen že se uvidím za měsíc..
syn má malou kýlu na pupíku,není téměř vidět..už mě napadlo, zda to třeba nějak nesouvisí,ale dr říkala, že by ho od toho břicho prý nebolelo..tak nevím.
příště asi půjdem na chirurgii,jestli to s tím nemůže souviset - se prostě pro jistotu zeptat..

nemáte někdo zkušenost se zvýšenými jaterními testy? popř. jaká byla toho příčina?
díky všem za info!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Zvýšené jaterní testy u dítěte Pafča 4.5.2014 15:54
*Re: zvýšené jaterní testy u dítěte - p... .kili. 4.5.2014 15:58
**Re: zvýšené jaterní testy u dítěte -... Pafča 4.5.2014 16:12
*Re: zvýšené jaterní testy u dítěte - p... Beruška+J02A07T10 4.5.2014 16:32
*Re: zvýšené jaterní testy u dítěte - p... ...neviditelná... 4.5.2014 17:11
**Re: zvýšené jaterní testy u dítěte -... Pafča 4.5.2014 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.