| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

23.4.2014 12:19:24 Limai

Dotazy k Facebooku

FB jsem nikdy nežila,takže je pro mne velká neznámá a ani za mák se tam nevyznám v těch funkcích.Takže dotaz jedna-můj přítel na FB,který má v nastavení veřejné zobrazování,sdílel něčí příspěvek.Ale já ten sdílený příspěvek na mém FB nevidím,a nevidím ho ani u něm na Timeline,on ho na svém Timeline vidí.Znamená to,že ho nevidí ani ostatní uživatelé?A proč se příspěvek neukáže u mne,když jiné jeho příspěvky se mi normálně zobrazí?Dotaz dva-když mám nastaveno že mé příspěvky mohou vidět pouze přátelé,týká se to i komentářů?A týká se to komentářů i u sdílených příspěvků?Bylo mi totiž řečeno,že v některých případech se některým uživatelům zobrazí když něco okomentuji,i přes nastavení,že to mohou vidět pouze přátelé.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dotazy k Facebooku Limai 23.4.2014 12:19
*Re: Dotazy k Facebooku milca 23.4.2014 13:41
**Re: Dotazy k Facebooku Žžena 23.4.2014 14:57
*Re: Dotazy k Facebooku hsp 24.4.2014 8:59
**Re: Dotazy k Facebooku milca1712 25.4.2014 12:55
**Re: Dotazy k Facebooku milca 28.4.2014 9:55
**Re: Dotazy k Facebooku milca 28.4.2014 9:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.