| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nákup a prodej přes internet

23.4.2014 5:30:32 Černá kronika

Nepřevzetí zásilky z Otta

Včera dopoledne jsem na mobil z Otta dostala kod s 25% slevou a zároveň na jejich stránkách bylo uvedeno, že ten den je doprava zdarma. Objednala jsem si dvě pyžama, zadala kod, dopravu zdarma mi to ukazovalo a objednávku odeslala. Přišel mi potvrzující mail, kde ale nebyla objednávka se vším všudy, jen vypsané ty dvě věci, který jsem si objednala s plnou cenou. Hned jsem jim obratem psala meila, protože po přihlášení na jejich stránky tam moje objednávka ještě nenaskočila, jestli tedy platí ta sleva 25% a doprava zdarma - žádná odpověď. Odpoledne po přihlášení na jejich stránky jsem viděla stav mé objednávky, že byla přijata, sleva 25% tam byla, ale připočítali mi normálně poštovný. Tehdy tam ještě byla možnost kliknout na "objednávku zrušit". Znovu jsem jim psala mail jak to tedy je, jestli to poštovné není omyl, že pokud mi tedy budou počítat poštovné, tak že objednávku ruším. Opět žádná odpověď. Večer koukám znovu po přihlášení na stav mé objednávky a bylo tam "vyřízeno" a už žádné tlačítko možnosti zrušení. Okamžitě jsem psala třetí meil, že po dvou mých nezodpovězených dotazech objednávku ruším. Co teď? Převzít zásilku nechci už z principu, tohle jednání se mi nelíbí a bez obou slev bych si ty věci neobjednala, takhle mi to přišlo výhodný.Všechny tři maily mám uložený, pro kontakt se zákazníky je uvedený jak telefonní číslo, tak mailová adresa.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Nepřevzetí zásilky z Otta Černá kronika 23.4.2014 5:30
*Re: Nepřevzetí zásilky z Otta svynka+2 23.4.2014 5:51
**Re: Nepřevzetí zásilky z Otta Černá kronika 23.4.2014 6:0
**Re: Nepřevzetí zásilky z Otta OČKO :) 23.4.2014 6:1
***Re: Nepřevzetí zásilky z Otta Černá kronika 23.4.2014 6:12
****Re: Nepřevzetí zásilky z Otta Katka kluci 15 a11 23.4.2014 6:39
*Re: Nepřevzetí zásilky z Otta MÍŠA&FÍK 23.4.2014 20:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.