| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

19.4.2014 14:37:25 Majulda

Antikoncepční tělísko Mirena a akné

Ahoj, necelý rok mám antikoncepční tělísko Mirena. Už v prvním měsíci po nasazení, se mi začalo objevovat akné. Zpočátku trochu na obličeji a nohou. Ale každý měsíc se to zhoršovalo a stále se to zhoršuje. Momenálně už mám akné po celém obličeji. Nejde mi to už ani pořádně zamaskovat makeupem ani pudrem. Dr. mi říkal, že by se to mělo po roce od nasazení začít zlepšovat, ale moc tomu nevěřím, když vidím, že je to stále horší a horší a děsím se toho, kam až by to mohlo zajít. Vím, že se zde již podobná diskuse řešila, tak by mě nyní zajímalo, zda ty pisatelky, které s tělískem měly stejný problém, zda ho daly pryč, nebo zda vytrvaly a opravdu se to zlepšilo. Jak jste to řešily??? Prosím poraďte! Už i zvažuji možnost, že si ho nechám vyndat, než se tím trápit. A co po vyndání, spravila se pleť? Nebo s tím stále bojujete. Moc děkuji všem za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Antikoncepční tělísko Mirena a akné Majulda 19.4.2014 14:37
*Re: Akné a antikoncepční tělísko Miren... Jarmilka 19.4.2014 17:21
**Re: Akné a antikoncepční tělísko Mir... Jarmilka 19.4.2014 17:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.