| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - pojištění

14.4.2014 18:51:23 Lukinac16

Zrušení pojistky pro neplacení - pojištění Wüstenrot

Ahoj,

stala se mi taková věc. Dostala jsem třetí upomínku, že jsem dosud nezaplatila životní pojistění a pojistění mi tedy zaniklo. Ani po telefonickém hovoru se nepodařilo smlouvu obnovit. Bylo mi pouze sděleno, že mi byly zaslány tři upomínky, první dvě z nich jsem ani nedostala, a že smlouva tedy zanikla. Opravdu jsem dostala až třetí upomínku, nicméně mi sdělili datum odeslání všech upomínek, ale už ne adresy, na které je zaslali. Možná na moji starou adresu, nevím.
Jednalo se o životní pojistku k úvěru ze stavebního spoření, takže o žádnou částku nepřicházím. Nicméně říkám si, zda mám vůbec tuto pojistku dále platit. Jedná se o ca. 1300 Kč ročně a úvěr budu splácet posledních 5 let. Bylo mi řečeno, že se mám informovat u pojišťovny a že jistě budou chtít nějakou záruku a uzavřou se mnou smlouvu novou. Nechce se mi to celé podstupovat, protože teď momentálně bývám často mimo ČR. Myslíte, že se něco stane, pokud novou pojistku neuzavřu, když úvěr řádně splácím? Jedná se o částku ca. 130 tisíc Kč, čili nic velkého.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Zrušení pojistky pro neplacení - pojiště... Lukinac16 14.4.2014 18:51
*Re: Zrušení pojistky pro neplacení - p... Fren 14.4.2014 20:39
**Re: Zrušení pojistky pro neplacení -... ...neviditelná... 15.4.2014 0:11
***Re: Zrušení pojistky pro neplacení... Fren 15.4.2014 12:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.