| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nákup a prodej přes internet

18.2.2014 13:20:48 Cimbur

Obchodník si nevyzvedává vrácené zboží

Odeslala jsem zpět zboží, běžecké kalhoty, jednomu dosud dobře komunikujícímu obchodníkovi, u kterého jsem zatím nakoupila snad za 4 tisíce nebo více. Toto bylo první vrácení. Na maily mi neodpověděl, telefon típl. Tak jsem si z jeho stránek stáhla formulář o vrácení, zboží pečlivě zabalila a s formulářem poslala jako pojištěný balík na udanou adresu.
Jenže si to zatím nevyzvedává. Navíc jsem si přečetla až teď, že chtěl poslat zpět originál prodejního dokladu - dodal jen paragon, jehož číslo jsem vyplnila do formuláře a schovala si jej doma. A že se odstoupení mělo poslat na jiný mail, než přes který jsme dosud komunikovali. Teď nevím, jestli mi pošta pošle balík zpět, když si ho nevyzvedne. A jak dál postupovat. 14 dní uplynulo tři dny po podání balíku, váhala jsem, čekala jsem, že mi odpoví na mail...
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Obchodník si nevyzvedává vrácené zboží Cimbur 18.2.2014 13:20
*Re: Obchodník si nevyzvedává vrácené z... Katka a 2 výrostci 18.2.2014 15:19
**Re: Obchodník si nevyzvedává vrácené... Cimbur 18.2.2014 17:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.