| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hračky

12.2.2014 10:50:13 Lindík+2

Výroba domečku pro Barbie

Všechny moc zdravím ~;)Chtěla bych se poptat,zda nevíte o nějakém šikovném stolaři či tatínkovi,dědečkovi kutilovi,co by byl schopný udělat pěkný domeček pro Barbie..Dcerka má za 3 měsce páté narozeniny a ráda bych jí nechala udělat její vysněný domeček...Na trhu je spousta domečků,ty plastové se mi nelíbí a ty dřevěné jsou sice hezké,ale je tam třeba méně pokojů,než by jsme potřebovali :-) Proto mi přijde jako nej řešení nechat udělat domek přímo na míru..Už jsem to řešila před rokem,ovšem náš stolař,co nám dělal nábytek,z toho moc nadšený nebyl a moc se do toho nehrnul,tak jsem si říkala,že se pokusím sehnat někoho,kdo už třeba nějaký domek vyráběl... Nejlepší by bylo Brno a okolí,ale manžel jezdí pracovně po celé Čr,tak by nebyl problém domluvit se i se vzdálenějším stolařem...Pokud jste někdo nechal takovýto domek dělat,budu moc ráda za jakékoli rady ~;)ev.fotky pro inspiraci...Díky moc ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Výroba domečku pro Barbie Lindík+2 12.2.2014 10:50
*Re: Šikovný stolař či kutil co vyrobí ... Lída+2 12.2.2014 11:0
**Re: Šikovný stolař či kutil co vyrob... Eržika. 12.2.2014 11:6
***Re: Šikovný stolař či kutil co vyr... Lindík+2 12.2.2014 14:35
****Re: Šikovný stolař či kutil co v... Eržika. 12.2.2014 15:16
*****Re: Šikovný stolař či kutil co... Lindík+2 12.2.2014 21:4
*Re: Výroba domečku pro Barbie želvička 14.2.2014 10:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.