| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2014

2.1.2014 8:21:37 prakashatko

Vse nejlepsi v novem roce

Ahoj holky

Jak jste prezily vanoce? Ja jsem je skoro cele prospala. Dnes uz sel manzel do prace a ja musela vstat k detem uz v 7:45. Jsem mrtva :-( ja jsem porad tak strasne unavena. Bych mohla porad jen spat. Mozna je to i tim, ze je mi neustale zle z kazdeho jidla i kdyz uz nezvracim uplne vse a tak skoro nic nejim a jsem bez energie. Zatim jsem nepribrala vubec nic. Co vy? Uz mate nejake prirustky na vaze? Me jeste ani brisko neposkocilo. U druheho tehu vy vyskocilo hrozne moc dost brzo. Ale pak zase dlouho nerostlo a v 7mesici mi vsichni rikali kde to mam. Ani bych se nezkobila kdybych moc nepribrala. Bohuzel dost nabiram az po porodu u kojeni at delam co delam tak mi vaha leti nahoru :-(

Mejte se hezky a opatrujte se
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahoj jsem tu nová:)) Paraplina 29.12.2013 18:22
*Vse nejlepsi v novem roce prakashatko 2.1.2014 8:21
*Re: Ahoj jsem tu nová:)) Lenistefi + Terezka 4.2.2014 17:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.