| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2005

Re: Re:

Tak jen probíhám kolem a vidím, že je tu nějaký nový příspěvek :-)
Zdravím všechny nahlédnuvší maminky ledňáčků.
Tak už ti naši prckové budou mít 9 roků,... toto letí, že?
Honzíka teť potrápila spálová angína, kdy marodil 4 týdny,... a to víte to doučování je mazec!!! Ale vše zvládá celkem v pohodě.
Ted už je to trošku náročnější, násobilka, výjmenovaná slova, angličtina,... stále je co se učit.
Honzík navíc v rámci družiny chodí do sborečku, kde zpívá a hraje na flétnu, pak do keramiky. dvakrát týdně a o víkendech má hasiče a ještě jsme se letos dali na hru na klarinet, kam dojíždíme do ZUŠ do Uničova. Máme toho až až,..
Já stále na stejno, dělám ve školní jídelně a po té nepříjemné ženské operaci v únoru jsem se , myslím, docela dobře zotavila. Musím na sebe dávat pozor ohledně těžkých věcí, ale to už je nadosmrti,...V pátek jsem si chovala devítidenní miminko a bylo to nádherné,... tak jsem si pomyslila coby kdyby,... ale už mám přeci jen nějaký věk a tak mě to , že nemám dělohu, ani moc nebolelo a vzala jsem to rozumně.
Starší děti taky celkem OK. Petříček je ve druháku, má už rok slečnu a zrovna jsme byli na koloně v tanečních.
Pája bojuje první rok na VÚT v Brně- obor stavárna,... ted ji čekají zkoušky po prvním semestru a tak jsme hodně zvědaví jak to dopadne,...

No a tak si tu žijeme,...finišujeme s pečením cukroví a dolaďuji dárky, ale je to čím dál náročnější, jak časově vše zvládnout tak s vymýšlením dárků.

Doufám, že někdo nahlédne a že se ozvou i holky které nejsou na FB a o kterých už jsme dlouho nic neslyšela, bylo by fajn vědět jak se kdo má,..

Krásný poslední adventní týden, klidné vánoce v rodinném kruhu a do nového roku hooodně štěstíčka a zdravíčka.

P.S. tak a jsme zvědavá jakou ikonku budu mít,.. úplně jsme zapoměla heslo,... bééé :-( :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Re: Mirka, dvě mláďata+// 11.5.2013 23:23
*Re: Re: Ivča+Verunka-OBCHUDEKUBERUSEK 26.9.2013 15:20
**Re: Re: Míša a kluci 05/02,7.1.05 13.12.2013 22:14
***Re: Re: Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 16.12.2013 19:31
****Re: Re: Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 16.12.2013 19:31
*****Re: Re: Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 16.12.2013 19:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.