| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Imunita a její posílení

16.12.2013 10:09:33 Kolářová Adéla

Imunologie - Praha

Prosím, zda by mi mohl někdo poradit dobré a kvalitní imunologické pracoviště pro děti v Praze popř. ve Středních Čechách. Synovi opakovaně nezabírají ATB - první nezabrala snad nikdy, ačkoli jeho sestře ano (stejný nález ve výtěru, stejná ATB), jednou došlo z angíny až na virovou meningitidu. Byli jsme u nás ve městě v krajské FN - dle mého pátraní nejlepší pracoviště u nás, tam udělali základní imunologický screening a závěr - neshledána žádná porucha imunity. Na můj dotaz, proč to tedy nezabírá, mi bylo řečeno, že kdyby se situace opakovala, udělají další podrobnější vyšetřené. Nechci čekat, bojím se. Tak zkouším, zda by někde mohli udělat už teď něco víc, popř. zda někdo nevíte, o jaké další vyšetření by se mohlo jednat. Děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Imunologie - Praha Kolářová Adéla 16.12.2013 10:9
*Re: Opakovaně nezabírají ATB - imunolo... .kili. 16.12.2013 12:8
**Re: Opakovaně nezabírají ATB - imuno... Kolářová Adéla 16.12.2013 14:53
***Re: Opakovaně nezabírají ATB - imu... Dobra1 16.12.2013 19:59
****Re: Opakovaně nezabírají ATB - i... Kolářová Adéla 16.12.2013 21:10
***Re: Opakovaně nezabírají ATB - imu... .kili. 17.12.2013 11:9
*Re: Imunologie - Praha Simča 21.2.2014 13:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.