| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nevěra

9.12.2013 14:32:38 Kapka10

Nevěra manžela - jak se nezbláznit

ahojky, nedávno jsem psala o nevěře manžela s naší známou, mám za sebou neskutečně hnusné měsíce, kdy jsem jen brečela a přemýšlela co a jak, snažila se i pochopit... nakonec jsem se i skoro složila s nervama a nechala se od kamarádky přemluvit a navštívila psychiatričku.. a víte co, bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat. Dostala jsem nový pohled na situaci a léky, které jsem si nevyzvedla a ani nechci vyzvednout, stačil ten pokec a nový pohled.. Dostala jsem radu jak se chovat ať už by měl zůstat, nebo ne! Žádný brekot,žádné ublížené pohledy,žádné stresy - vy se musíte chovat tak aby když už odejde za jinou bude ho to štvát a bude víc a víc přemýšlet,zvlášť když vám řekl že jste jeho život a jistota. Takže závěr, holky, nebo i kluci, trápení nám nepomůže i když odžít to člověk musí, ale pak prostě úsměv, pár šminek, hezké oblečení a být milá i když by člověk nejradši toho druhého zabil. Když už nic jiného začne si člověk pomalu a jistě vážit sám sebe a bude na sebe hrdý, že se nenechal kopnout až na dno. Teď jsem v situaci kdy mi to stále hodně mrzí,stále nevím jestli odejde nebo ne,jestli když zůstane budu schopná odpustit,ale dokážu si do něj rýpnout a to sakra s chutí, zasmát se a schválně s ním koukat na komedii podle paní Monyové ( viz včerejší program) a smát se u toho a mít trefné poznámky, které mu ale sakra vrtají hlavou - a dobře mu tak!! Doufám že to co jsem napsala snad někomu pomůže, mě to že jsem tady četla názory na svůj první příspěvek pomohlo moc :)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Nevěra manžela - jak se nezbláznit Kapka10 9.12.2013 14:32
*Re: Nevěra manžela - jak se nezbláznit stormer 9.12.2013 14:57
*Re: Nevěra manžela - jak se nezbláznit Adelinkaa 1 dítě. 9.12.2013 15:11
**Re: Nevěra manžela - jak se nezblázn... Karkulkaaa 9.12.2013 15:21
*Re: Nevěra manžela - jak se nezbláznit Ivi + M + P 9.12.2013 23:30
**Re: Nevěra manžela - jak se nezblázn... coocoolava 16.12.2013 20:46
*Re: Nevěra manžela - jak se nezbláznit  10.12.2013 11:28
**Re: Nevěra manžela - jak se nezblázn... coocoolava 19.2.2014 1:57
***AiQKyGOmZSUiT 14771479919 11.5.2016 20:15

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.