| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

4.12.2013 16:52:41 Majákova

HA Clormentin

Po spoustě let, dveou těhotenstvích a kojení jsem se opět rozhodla pro HA. Všechna rizika znám, jiné formy antikoncepce jsou pro mě momentálně nepřijatelné. Chtěla jsem po dr. HA nízkohormonální, která by navíc měla být prospěšná pleti z hlediska akné. Dr. mi předepsal přípravek Clormetin, který je dost drahý. Jak mohu zjistit jako laik, které jiné HA jsou předepisovány současně pro léčbu akné? Máte nějaké zkušenosti, prosím, konkrétně s tímto přípravkem Clormetin? Víte o jiných alternativách HA prospěšné pleti? Dříve jsem brala PRAMINO-předchozí dr. mi ho doporučil právě proto, že je prospěšný na akné. Současný doktor mi řekl, že to není HA prospěšná pleti. Kdo se v tom má vyznat? Ze stavu pleti jsoem dost nešťastná, je to hlavní důvod braní HA.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: HA Clormentin Majákova 4.12.2013 16:52
*Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN - va... Černá kronika 4.12.2013 17:44
*Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN - va... zerat 4.12.2013 17:56
**Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN - ... Majákova 4.12.2013 18:2
***Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN ... zerat 4.12.2013 18:10
****Re: HA prospěšná pleti, CLORMETI... Majákova 4.12.2013 18:16
*****Re: HA prospěšná pleti, CLORME... zerat 4.12.2013 18:19
*Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN - va... Ralzinka. 4.12.2013 18:3
**Re: HA prospěšná pleti, CLORMETIN - ... Pafča 4.12.2013 19:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.