| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítačové programy

17.11.2013 18:53:21 Hudba Ainur

Prázdná kuchařka - aplikace pro mobilní telefony

Nedaří se mi vygooglit nějakou aplikaci, která by se dala stáhnout do iPhone a bylo by to něco jako prázdný kuchařský sešit, kam bych si mohla kopírovat nebo vkládat vlastní recepty.

Vždycky tady na Rodině nebo někde na netu najdu recept, vyzkouším a chutná to, a kam pak s tím? Na ruční přepisování jsem jednak líná, a hlavně telefon mám vždycky po ruce a s sebou, ať už jedu kamkoli. Takže teď mám ty recepty naházené do různých poznámek v telefonu, ale je to nepřehledné.
Hledám kuchařku, kde bych měla přednastavené kategorie (polévky, hlavní jídla, sladká jídla, koláče...) a zbytek by byl prázdný (ani tam nechci mít samostatné kolonky pro suroviny, kolonky pro postup apod - prostě jen jako volný papír, kam to zkopíruju).

Dáte tip?
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Prázdná kuchařka - aplikace pro mobilní ... Hudba Ainur 17.11.2013 18:53
*Re: Existuje prázdná kuchařka - aplika... ...neviditelná... 17.11.2013 19:2
**Re: Existuje prázdná kuchařka - apli... Hudba Ainur 17.11.2013 22:50
*Re: Existuje prázdná kuchařka - aplika... No one 17.11.2013 21:32
*Re: Existuje prázdná kuchařka - aplika... alzbeta 18.11.2013 6:16
**Re: Existuje prázdná kuchařka - apli... Hudba Ainur 18.11.2013 7:35
**Re: Existuje prázdná kuchařka - apli... . 18.11.2013 9:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.