| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - důchody, sociální příspěvky

16.11.2013 21:03:13 Miskule+Luky

Příspěvek na péči a pobyt dítěte v nemocnici

Dobrý večer, právě mi byl schválen příspěvek na péči II.stupeň na 9-ti letého syna. Chtěla jsem se zeptat, když by byl syn hospitalizován v nemocnici mám nárok na základě pobírání PNP žádat nemocnici, aby mne přijala i s ním? Syn má epilepsii, ADHD a AS. Je velmi fixovaný na mě a cizí prostředí velmi těžko zvládá. Například vloni, kdy jsem ještě neměla vyřízený PNP a syn byl po epi.záchvatu hospitalizován, musela jsem si svůj pobyt doslova vynutit (samozřejmě jsem vše platila). Problém byl v tom, že prý bychom měli být na nadstandardu, ale ten nemají volný. Já chtěla jen být se svým synem, který hystericky ječel kdykoli jsem se zvedla od jeho postele. Je tedy možné, když pobírám PNP¨, ze kterého je zřejmé, že syn potřebuje moji dopomoc, požadovat na nemocnici moje přijetí s ním?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Příspěvek na péči a pobyt dítěte v nemoc... Miskule+Luky 16.11.2013 21:3
*Re: Příspěvek na péči a pobyt dítěte v... fillantropus 16.11.2013 21:45
**Re: Příspěvek na péči a pobyt dítěte... vlad. 16.11.2013 21:50
*Re: Příspěvek na péči a pobyt dítěte v... olgaadam 16.11.2013 23:56
**Re: Příspěvek na péči a pobyt dítěte... Miskule+Luky 17.11.2013 8:1
***Re: Příspěvek na péči a pobyt dítě... vlad. 17.11.2013 9:24

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.