| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

20.9.2013 20:22:48 AnWa

Jak probíhá pohřeb v USA?

Chtela bych se zeptat, jestli nekdo nevite jak probiha pohreb v Americe.
Zemrel dulezity klient nasi firmy a ja, protoze jsem s nim pracovala nejvic a meli jsme k sobe blizko (po pracovni strance) a rozumeli si, jsem byla vyslana, abych se pohrbu zucastnila.
Vubec netusim, jak tam takovy pohreb probiha - bude se konat v Lutheranskem kostele.
Mam prinest kvetiny? Divala jsem se na par pohrbu v tv a na You tube a tam nikdo kytky nenosil. Zato nosi jidlo. Nekdo mi rikal, ze pry staci, kdyz napisu kartu "Uprimnou soustrast".
Strasne se bojim, ze udelam nejaky trapas. Jeste nikdy jsem nebyla na cirkevnim pohrbu, navic v cizi zemi.
Jeho rodinu znam od videni, budou vedet kdo jsem.
Jake jsou nejlepsi fraze pro kondolenci - a chodi se tam vubec kondolovat po skonceni pohrbu?
Jsem z toho cela vyplasena, desne se bojim, ze pri takove udalosti neco zkazim diky sve neznalosti.
Poradite nekdo?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak probíhá pohřeb v USA? AnWa 20.9.2013 20:22
*Re: Jak probiha pobreb v USA? Claire4891 20.9.2013 21:32
*Re: Jak probiha pobreb v USA? Martina, 3 synové 20.9.2013 22:47
*Re: Jak probiha pobreb v USA? Andy 21.9.2013 1:36
*Re: Jak probiha pobreb v USA? LaDa_A (2 deti) 21.9.2013 11:1
**Re: Jak probiha pobreb v USA? LaDa_A (2 deti) 21.9.2013 11:16
*Re: Jak probiha pobreb v USA? Tizi 21.9.2013 15:12
*Re: Jak probiha pobreb v USA? Gabulina,Eliska a Alenka 21.9.2013 15:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.