| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Paličkování

8.8.2013 16:10:20 Kreaty

Paličkování - info o stavu u sousední země

někdo po mně chtěl, abych se podívala kolik stojí "palička" v Německu, tak jsem dnes byla v městě, které je paličkovací a mám poznatky, že jedna stojí do 1 € maximálně, jinak jsou pytle, kde je jich odhadem padesát a to stojí 35 €, jinak mají tisíce náležitostí k tomu, včetně literatury. Něco jsem nafotila tak mohu poslat mailem nebo vložit do diskuse, když mně nědko napíše návod, jak se vkládá foto sem. Ale píšu, že tomu vůbec nerozumím, takže asi nejsem schopná koupit někomu podle jeho požadavku cokoliv, pokud mně to polopaticky nevysvětlí. Mají i různé dřevěné rámečky, do kterých se paličkuje jakoby dovnitř. Jinak to není reklama, nijak se tím nezabývám, neživím, jenom jsem chtěla rozšířit obzory paličkujícím. Jinak je tam české centrum, kde se dá paličkovaná krajka vystavovat a jsou tam setkání paličkovaček z Čech a z Německa, to jsem schopná dát kontakt.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Paličkování - info o stavu u sousední ze... Kreaty 8.8.2013 16:10
*Re: Paličkování - info o stavu u souse... Lída+2 8.8.2013 17:17
**Re: Paličkování - info o stavu u sou... Kreaty 8.8.2013 18:9
***Re: Paličkování - info o stavu u s... Kreaty 9.8.2013 4:44
***Re: Paličkování - info o stavu u s... Lída+2 9.8.2013 5:27
****Re: Paličkování - info o stavu u... Kreaty 9.8.2013 5:32
***Re: Paličkování - info o stavu u s... Lída + 4 9.8.2013 13:40
*Re: Paličkování - info o stavu u souse... Lída+2 8.8.2013 17:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.