| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

15.7.2013 8:34:58 maxton

Opary a nateklá uzlina v 9.tt.

Jsem těhotná,zhruba 8,9.týden,pro potvrzení na gyndu se teprve chystám,ještě jsem tam nebyla.Ted před pár dny se se mi udělal opar na rtu a včera se mi udělal druhý na druhém rtu...občas je mívám,velké a bolestivé,musím si občas vzít i analgetika,tentokrát jsou malé a ani moc nebolí.Pak jsem náhodou zjistila,že mám i nateklou uzlinu,je to na stejné straně,jako mám opary.Nebolí.Myslíte,že to souvisí s opary?Jinak mi vůbec nic není,cítím se dobře,ohledně zdraví i těhotenství.Nebo mám zajít radši k obvoďákovi?Moc se mi tam nechce,můj doktor je nic moc,to už mi spíše poradí ten gynekolog ve čtvrtek
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Opary a nateklá uzlina v 9.tt. maxton 15.7.2013 8:34
*Re: 9 tt. těhotenství,opary a nateklá ... Vínečko 15.7.2013 8:42
*Re: 9 tt. těhotenství,opary a nateklá ... Mab 15.7.2013 9:13
**Re: 9 tt. těhotenství,opary a natekl... Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 15.7.2013 9:21
*Re: 9 tt. těhotenství,opary a nateklá ... zuza.a. 15.7.2013 12:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.