| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

5.6.2013 23:06:42 leon-týna + 4

Re:

Tak jsem zvědavá, co ti řeknou. Kdyžtak pak dej vědět:-). Zajímá mě jak k tomu přistupují jinde. A pociťuješ přitom nedostatku kyslíku i občasnou změnu srdečního rytmu?
Jinak já to řeším i přes homeopatii, teď mám nový léky, tak doufám, že se to trochu zlepší, protože v poslední době lapám po dechu dost často. Jenže jsem teď neměla vůbec čas cvičit, pořád nestíhám, takže stres a v zádech mi přeskakují obratle jak se jim zachce, takže těch důvodů proč nemám prostor pro plíce (když připočtu i velký břicho stále nahoře) je fakt dost~d~, takže se snažím být v klidu, že je vše OK:-).
Taky mám zítra poradnu, tak se jí o tom zmíním, ale myslím, že moje dr. to nebude řešit:-).
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Pocit nedostatku vzduchu v těhotenství Marky + 2 1.6.2013 22:22
*Re: "Tajení dechu"/tlak na h... ...neviditelná... 1.6.2013 22:34
*Re: leon-týna + 4 1.6.2013 22:55
**Re: leon-týna + 4 1.6.2013 22:59
***Re: Marky + 2 5.6.2013 22:29
****Re: leon-týna + 4 5.6.2013 23:6
*Re: "Tajení dechu"/tlak na h... Nana 2.6.2013 14:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.