| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

19.5.2013 16:33:16 Illaaa+Petřík

Re: CAR vs. Genet

Ahoj,
já jsem do Gennetu chodila, mám díky ním teď dvouletého synka.
Musím říct, že ke konci, co jsem je navštěvovala, tak tam byl už nic moc přístup a přemýšlela jsem, že CAR změním. Vyšlo mi nakonec 2.IVF.
Když už má 2.IVF za sebou, tak by jí neměli dělat problémy s vyšetřením jako je genetika či laparoskopie s hysteroskopií, kdy jí zkontrolují vejcovody a prostředí dělohy.
Přijde mi divný,že bere tak dlouho léky na imunologii - to se jedná o Prednison?
Po takové době by měla jít určitě zase na imunologii na kontrolu, já jsem kdysi ten Prednison taky brala, dostala jsem ho na půl roku a pak jsem se znovu objednávala na kontrolu.
Jinak co se týká Gennetu, tak já jsem tam už rovnou chodila s tím, co jsem si představovala, přišlo mi, že tam právě nic nenavrhují (ale já jsem nakonec byla spokojená :o).
Já jsem chodila docela často na IUI, byla 6x do roka placená pojišťovnou, ale nevím, jak je to teď, vím, že jeden čas byla nějaká novela zákona, kde se nesmyslně IUI sčítala s IVF, tak ať si radši ověří aktuální stav.
MOžná bych zkusila jiného dr. v rámci Gennetu, taky může mít trochu jiný přístup. Když chodí na kontroly, tak stejně jde i k jinému dr., takže je to jedno. Jen při tom posledním IVF jsem se zrovna dostala k jiné dr. a ta si pohlídala každou kontrolu, mohla jsem si jí zavolat i na OPU a ET vyšlo taky na ní, tak to bylo fajn.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: CAR x Gennet Donell 19.5.2013 14:6
*Re: CAR vs. Genet Illaaa+Petřík 19.5.2013 16:33
*Re: CAR vs. Genet Haaribo 19.5.2013 21:24
**Re: CAR vs. Genet Radus+V+J 20.5.2013 9:0
*Re: CAR vs. Genet khale 20.5.2013 10:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.