| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kondiční běhání

13.5.2013 21:15:47 fillantropus

Jak si při běhání neoddělat klouby?

Se zájmem jsem si přečetla minulou diskusi a vyděsila jsem se, že evidentně běhám metodou, která mi asi brzy oddělá klouby. Běhám většinou 30 minut a běhám přes paty. A teprve včera jsem se dočetla, že existují pětiprsté boty co vás trošku nutí běhat přes špičku a netuším co to je. Já běhám v úplně obyčejných botách, které jsou mi hodně pohodlné- takové ty klasické botasky, co mám dobře rozšláplé. Ale v těch samých chodím i na výlety a tak. Vždycky máme jenom jedny sportovní boty lehčí a jedny do vysokých hor. A nosím je dokud se nerozpadnou. RAzím heslo, že nejdůležitější je, aby byly dobře rozšláplé a pohodlné. Už celé roky uvažuju o nákupu běhací obuvi, ale kdo se má v těch novinkách vyznat. Jednou se dočtete, že nic odpruženýho není dobrý, potom zase že jo. Ráda bych běhala nějak šetřivěji, protože mám mírnou nadváhu (BMI 25-26) a hrozně miniaturní nohy chudinky, které na to nejsou stavěné.

Můžete mi poradit- jakou obuv
Potom taky jak se tedy naučit běhat přes špičky- jde to vůbec ? Já i přes paty chodím, jsem hroznej dusal a duše tak i moje křehoučká dcerunka- obě dupeme jako slonice. Zatím mě nic nebolí. Rychlochůze jako kondiční záležitost mě nebaví, musím totiž běhat s dětmi, takže ony jedou na kole a já běžím za nimi. Takže musím jim trochu stačit, když půjdu Nordic walking, tak mi ujedou háďata.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak si při běhání neoddělat klouby? fillantropus 13.5.2013 21:15
*Re: jak si při běhání neoddělat klouby L+2 ks 13.5.2013 21:33
**Re: jak si při běhání neoddělat klou... Margot+1 13.5.2013 23:5
*Re: jak si při běhání neoddělat klouby Vr. 14.5.2013 7:41
*Re: jak si při běhání neoddělat klouby Kopřiva Dvoudomá 14.5.2013 7:41
*Re: jak si při běhání neoddělat klouby Lenka S 14.5.2013 14:18
*Re: Jak si při běhání neoddělat klouby... ...neviditelná... 3.6.2013 17:49
**Re: Jak si při běhání neoddělat klou... Cimbur 3.6.2013 18:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.