| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

22.3.2013 12:31:07 Kšandička

Odstranění ploché bradavice v obličeji v těhotenství

Ahoj dámy, jsem v 25tt a na obličeji mi vyrašila obludná (nejspíš) bradavice, na kožní jsem objednaná až za týden, dřív nebylo místo. V průměru má cca 6mm a dost vystupuje nad okolí pokožky. Jsem z toho hrozně nešťastná, zamaskovat to nejde, prostě to vypadá strašně. Nejvíc se děsím toho, že mi kožní řekne, že se s tím v těhotenství nedá nic dělat. Nejradši bych si zaplatila laser, nevíte, jestli to dělají i v těhotenství? Navíc jsem si nejdřív myslela, že je to nějaký zanícený pupínek, takže jsem to několikrát rozpitvala, teď bych si dala facku. Aaaach jo ~o~~n~ Vypadám jak příšerka!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Odstranění ploché bradavice v obličeji v... Kšandička 22.3.2013 12:31
*Re: Odstranění ploché bradavice v obli... Eva + Klárka2/07 22.3.2013 13:1
*Re: Odstranění ploché bradavice v obli... Girili 22.3.2013 13:9
*Re: Odstranění ploché bradavice v obli... Leena+Michalka listopad 09 22.3.2013 13:10
**Re: Odstranění ploché bradavice v ob... Kšandička 22.3.2013 16:13
***Re: Odstranění ploché bradavice v ... Natali 22.3.2013 18:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.