| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - notáři a dědictví

11.2.2013 14:37:28 Violka1985

Kdo se může účastnit dědického řízení?

Dobré odpoledne, v pátek nás čeká dědické řízení. Zemřel děda. Babička je naživu a žije v domově důchodců. Jednání se nezúčastní. Měla s dědou dvě děti, mého tátu a mojí tetu. Už teď předpokládam, že budou třenice, můj táta má se sestrou spory. Nejradši by se svého podílu vzdal, což jsem mu rozmluvila a navrhla mu, ať svůj podíl převede na mě, že se pak budu s tetou dohadovat já. To asi půjde, že? Ale cítím, že potřebuji, aby tam na to jednání šel s námi ještě někdo další, kdo by byl trochu oporou, protože pokud se tam začne táta hádat, tak už se nic vyjedná...~a~
Poprosila jsem tedy příbuzného z manželovi strany, který se trochu i orientuje v oblastí, aby šel s námi. Nebude v tom problém? Může se zúčastnit? Nebo ho tam notář nebude chtít pustit?
Díky ~;((
Odpovědět

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.