| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2012

3.12.2012 20:41:05 petluše

Re: Krásnou adventní neděli

Antonie, u nás Rozinka dostane jen povinné očkování. Ono i tak je toho na ně dost.
Ad plenky - já koupila dvoje Haipa Daipa kalhotkové plenky Pastelka, jedny Imse Vimse biobavlna a mám na ně kalhotky Imse vimse. A dobrý, přemýšlím jestli koupit ještě Pastelky, když vyhovují anebo třeba nějaké "vše v jednom" kalhotky. Tak když mám poslední dobou čas,tak čtu tady diskusi anebo www.latkovepleny.cz. Do klasik čtverců se mi nechce,ale hodně si to chválí. Já teda nechci látkovat naplno, na ven papírkovy na doma látkovky. Předchozí děti čistě na papírovkách. Teď to zkouším poprvé (ale je fakt že předtím jsme s penězi taktak vycházeli, teď mám ten luxus že si občas můžu dopřát takovouhle "kravinu" koupit).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Krásnou adventní neděli petluše 2.12.2012 16:53
*Re: Krásnou adventní neděli Admirálka 2.12.2012 19:46
**Re: Krásnou adventní neděli petluše 3.12.2012 20:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.