| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

10.9.2012 22:33:11 Maesta a zlatíčka

Re: Jakou AIO mám koupit?

Lei - asi Ti každá napíšeme něco jiného.....ale určitá vodítka Ti poskytnou i rozdílné názory.
Na hlídání je u nás nejlepší plinečka, která se prostě dá a nijak už se nemusí nic odepínat připínat - prostě manipulace jako s papírovkama.
Uplně super je u nás BabyBeeHinds Magic - mám jednu a teprve asi 14 dní - tedy jako bambusová ještě ani nemá potřebný počet praní na zvýšenou savost a už vede- má kapsu, takže vkládacíbambusová plinka je schovaná, je na patentky, nehrozí oděrky na bříšku a na zadeček přijde fleec , který vypadá opravdu suše i u nacucané plinky - manžel byl celý nesvůj, že mu dcerka půl dne nečurala - provozujeme částečně bezplenkovku - tu babičky i teda taŤka zvládají skvěle - nás tyky vlastně vysazovali časně.....a že do hrnečka taky nic a plinka stále suchá až pak mne napadlo mu říct ať sáhne dovnitř plinky- a byl klid - plinka byla nacucaná a naštěstí i po jen 1 praní první nápor vydržela.....
Anyvy - super savé, štíhlé - jen s dvojíma vkládačkama - pokud se nějak při nachystané plince rozloží, může mít ¨hlídání problémy
POp in - zase připínací a odepínací vkládačky - bezva na schnutí, ale jak se třeba i srulují - docela dost tenké vkládačky tak zase může škrábat patentka na připínání, nebo nálepka na praní suchého zipu
pomíjím náš osobní problém gumiček - máme z gumiček i z oděvu otlaky - příliš citlivá pokožka, což už je skoro v roku lepší než u novorozence, ale problém úplně nevymizel, pro nás je naprosto nejlepší snajpí šálička nebo šáteček a do toho čč- to teda zvládají všeci, kdo hlídají, ale moc rádi to nemají....jen babičce se to třeba po 1. zdálo málo a nacpala mi na šáličku ještě další svrchňáky......
Gaga - sama nemám, ale praní je doporučeno jen na 30, holky tu píší, že perou na 40 - 60 a OK, chci pořídit na zkoužku, pomíjím šití v Číně - to mají i jiné zavedené značky...
Mám Mommys Touch - používám jen na to hlídání, cesty a již na 4. dítě! - OK,ale můžou při častém používání provlhat
Bumgenius - mám jednu (ono je jich víc druhů, dle asi roku výroby - tu mou mám dřív koupenou, nenašla jsem již ten druh , suchý zip)- ta mi teda přímo protékala - dokonce u p. Dr. - kdy jsem se jako chtěla předvést - normálně to teklo u novorozence(přes 4 kg), přímo z plinky na podlahu - viditelně byla naprosto OK, ale jak do ní dorostla, tak už je skvělá, ale jako mimčům mimčatým nám protékala naprosto pravidelně
Totsbots - suchý zip - OK, dobrá savost, vkládačky do vnitř - pro ¨hlídání jednoduché, na schnutí OK i když jsou s bambusem
pak když bych náhodou neměla už přímo AIO mam 2 kapsovky
Swadlébees
Babyidea - oboje ovšem můžou i po vyložení bambusem protéct, spíš pod větší dávkou staršího dítěte - steče to po fleecové vrstvě - kamarádka je milovala jako svrchní kalhotky na čč, ale pro případ nouze taky dobré - jsou už nachystané a manipulace pro hlídání je jednoduchá.
Hlídání má raděj sucháče, praktičtější jsou patentky
Všechny naše 4 děti měly ořes 4 kg - 3. syn dokonce skoro 5 (4 ,87), ale pak tak moc nepřibírají...v roce 12 kg ne!!!tak nám AIO vydržely od novorozence do odplenkování vždy jednovelikostní.
Opomenula jsem Imse vimse AIO - sucháče nás pěkně potrápily - jenask jsem je museli reklamovat - úplně se odpáraly, ale pak nám strašně dřely bříška ovšem jako jedïné nejdéle byly dost - nejstarší syn měl problém v noci s čuráním - dodnes(8 let) když se probudí neví kdë je a musím na WC směrovat...
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
Téma: Jakou AIO mám koupit? Lei 10.9.2012 17:18
*Re: Jakou AIO mám koupit? Saraj 10.9.2012 18:1
**Re: Jakou AIO mám koupit? Lei 10.9.2012 18:16
*Re: Jakou AIO mám koupit? Lenka a zlatíčka 10.9.2012 18:17
*Re: Jakou AIO mám koupit? Simeona+3 10.9.2012 19:14
*Re: Jakou AIO mám koupit? Bouřka 10.9.2012 21:45
*Re: Jakou AIO mám koupit? Maesta a zlatíčka 10.9.2012 22:33
**Re: Jakou AIO mám koupit? Maesta a zlatíčka 10.9.2012 22:35
***Re: Jakou AIO mám koupit? Bumbi&05,08,10 11.9.2012 1:32
****Re: Jakou AIO mám koupit? Maesta a zlatíčka 11.9.2012 23:38
*****Re: Jakou AIO mám koupit? Emília Fernandéz 12.9.2012 9:48
******Re: Jakou AIO mám koupit? Maesta a zlatíčka 12.9.2012 10:2
*******Re: Jakou AIO mám koupit? Kvítka 12.9.2012 10:26
*****Re: Jakou AIO mám koupit? Bumbi&05,08,10 12.9.2012 12:8
******Re: Jakou AIO mám koupit? Maesta a zlatíčka 12.9.2012 22:4
*******Re: Jakou AIO mám koupit? Bumbi&05,08,10 13.9.2012 12:39
*Re: Jakou AIO mám koupit? Bumbi&05,08,10 11.9.2012 0:34
*Re: Jakou AIO mám koupit? Lei 11.9.2012 9:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.