| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Vši

1.8.2012 11:54:00 NL

Vši a desinfekce auta

Ahoj všem, tak se nám to bohužel stalo taky. Starší 5 letá se nějak drbala ve vláskách a já zjistila, že má vši :-( , hlavičku pokousanou, hnídy jsem neviděla a vši jsem našla 2. Ach jo, no co se dá dělat. Takže jsem naběhla do lékárny a přinesla si VšiVen od Dr.Mullera - máte zkušenost? Teď už jsme tu obě tím napatlané, vlasy v igelitu, v koupelně halda prádla, všechno jsem svlékla a naházala na vyprání včetně peřin a chráničů matrací, plyšáků co měla v posteli. To jsem včera dokončila velký úklid včetně oken ~:( . A dneska jsme měli jet na výlet a já večer po dlouhé době s kamarádkou do víru velkoměsta teď to všechno padá ~n~ . Odpoledne mě čeká vyčesávání dlouhých vlasů po pás u dcerky a mých pod ramena. A to přemýšlím co s 1,5 leťačkou, která na sebe nenechá pořádně šáhnout a nějaké zábaly jsou scifi. Prohlížela jsem jí vlásky, má jich málo a vypadá to, že má hlavičku čistou, nepokousanou. Tak jsem na ní napatlala aspoň Tee Tree oil. A teď laboruji nad tím co s autem a autosedačkami? Naposledy jsme s ním jeli včera k večeru, dneska nikam jet nemusíme. Podle toho co jsem četla, tak veš většinou nepřežije 24 hodin. Auto stojí venku, je tam hic, takže budou asi brzy dehydratované a pochcípají. Teď otázka mám auto desinfikovat a prát potahy z autosedaček? Jsem rozhodnutá že ano, ale nerada bych si zbytečně přidělávala práci. Díky za reakce.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Vši a desinfekce auta NL 1.8.2012 11:54
*Re: Vši a desinfekce auta adelaide k. 1.8.2012 12:0
**Re: Vši a desinfekce auta NL 1.8.2012 12:2
*Re: Vši a desinfekce auta Dalalmánek 1.8.2012 12:9
*Re: Vši a desinfekce auta ...neviditelná... 1.8.2012 12:41
*Re: Vši a desinfekce auta Insula 1.8.2012 13:23
*Re: Vši a desinfekce auta Pája 1.8.2012 14:29
**Re: Vši a desinfekce auta NL 1.8.2012 16:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.